Підкатегорії
Вишивка бісером метелика
Вишивка бісером існує вже багато століть. Його можна використовувати для різних речей, від прикраси одягу до створення складних костюмів для сцени, сумок і аксесуарів для повсякденного одягу і, останнім часом, приголомшливих прикрас з бісеру.
В інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки" ви знайдете набори для вишивання бісером "Транспорт".
Тут ви зустрінете сучасні гоночні автомобілі, міські маленькі міщанки та романтичний трамвай.
Вибирайте набори для вишивки бісером "Транспорт" на будь-який смак.
Пропонуємо вишивку "Транспорт" різного ступеня складності.
Дуже просто, вишивка бісером включає зшивання бісеру на тканині . Вони можуть бути розташовані так, щоб покривати великі порції тканини, або просто використовуватися як невеликі декоративні елементи.
Для вишивки бісером використовуйте традиційні намистинки або рокайли, бісер, перли, кристали та блискітки. Вишивка бісером може бути класифікована як вишивка бісером та як шиття. Таким чином, ви можете знайти курси з пошиття одягу або кутюр, які охоплюють елементи бісеру. Техніка багато в чому перетинається, тому багато традиційних методів, які, як ви бачите, використовують бідери, будуть використовуватися майстрами з одягу та дизайнерів протягом століть.
По-перше, у проектах з вишивки бісером зазвичай використовуються елементи, виготовлені з використанням традиційних технологій плетіння з бісеру, наприклад кабошони. Ви можете побачити складні прикраси з вишивкою бісером, де секції створюються за допомогою вишивки бісером, і вони пов'язані з традиційними секціями бісероплетіння.
Потім прийшла поява бісеру з новою формою та з кількома отворами. TheDiamonDuo Beadsse настільки ж успішні у вишивці бісером, як і в традиційних проектах із плетіння з бісеру, але вони можуть вимагати від вас інновацій, коли ви вирішите, як їх прикріпити. Тим не менш, будь-яке нововведення, яке вам потрібно зробити, буде ґрунтуватися на традиційних методах, тому ви захочете почати з вивчення основ.
Вишивка – простіше, ніж плетіння з бісеру. Вам не потрібно турбуватися про складні шляхи ниток, що зв'язують намистини: все побудовано на тому, щоб знайти спосіб прикріпити намистини безпосередньо до матеріальної основи, зберігаючи при цьому вашу нитку якомога непомітнішою. Існує значна навичка в акуратному вирівнюванні намиста, так що ви отримаєте чіткі та рівні візерунки, але це те, що ви можете легко розвинути з практикою.
Думайте про вишивку бісером як про розпис бісером, а про плетіння з бісеру як про техніку. Обидва стилі вимагають, щоб ви розуміли, як використовувати колір, текстуру та створювати приємний дизайн. Вишивка бісером більше фокусується на візерунку та текстурі, а плетіння бісером робить акцент на структурі. Якщо ви хочете спробувати подивитися на це з погляду мистецтва, то подумайте про плетіння з бісеру як скульптуру, а вишивка про бісер як живопис.
Отже, що вам потрібно для вишивання бісером? Будь-які намисто, які вам подобаються, нитки - KO, S-lon, можливо, Nymo, або будь-які інші нитки на основі нейлону, були б найкращими. Деяким людям подобається використовувати Fireline для вишивання бісером.
Потім вам знадобиться матеріал для зшивання. The Bead Embroidery - це в основному застиглий матеріал, який легко прошивається та не зношується. Деякі з них бувають різних кольорів, і це відмінна ідея спробувати відповідати або тонізувати ваші намисто.
Нарешті, купіть голку для бісероплетіння, ножиці , трохи прозорого клею, олівець або ручку та лінійку або рулетку, і ви готові почати.
Ніщо не заважає взяти шматок матеріалу, додати намистини за своїм бажанням, потім розрізати його і закінчити шматок. Однак, якщо ви не дуже великий шанувальник бісероплетіння довільної форми, краще починати з посібника за шаблоном, яке допоможе структурувати вашу роботу. Якщо ви плануєте покрити металеву форму вишивкою або бажаєте виготовити браслет або намисто певного розміру, то вам, безумовно, знадобиться шаблон, який допоможе вам.
Ви можете намалювати малюнок на підкладці за допомогою ручки. Якщо ви стурбовані тим, що він просвічує крізь намистинки в кінці, тоді не соромтеся використовувати ручку з тканини «чарівний маркер», яку можна змити. Тим не менш, ваші намистинки повинні бути додані досить щільно, щоб маркування були покриті.
Святий Інокентій Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-104
Свята Анфіса Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-103
Святий Захарія (Захар) Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-102
Свята Євдокія Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-100
Святий Феодор (Федор) Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-099
Святий Давид Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-098
Свята Улянія (Уляна) Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-097
Свята Вероніка Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-096
Святий Родіон Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-095
Свята Марта Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-094
Святий Марк Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-093
Свята Кіра Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-090
Святий Макарій (Макар) Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-091
Серафим Саровський Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-164
Мотрона Московська Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-163
Святий князь Петро та свята княгиня Февронія Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-162
Святі Гурій, Авів та сам він Схема для вишивки бісером ікони Абріс Арт ACK-161